logo

Filozofski fakultet

Sveučilišta u Zagrebu

Telefonski i e-mail imenik Filozofskog fakulteta u Zagrebu

Pretraživanje: upute

Rezultati vašeg pretraživanja

Badrov, Mirka
  Telefon u ustanovi: 2404
  Prostorija: A125a
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: web-urednik@ffzg.hr , mbadrov@ffzg.hr
Beker, Boris
  Telefon u ustanovi: 2006
  Prostorija: A120
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: boris@ffzg.hr
Fruk, Hrvoje
  Telefon u ustanovi: 2434
  Prostorija: A121
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: hfruk@ffzg.hr
Grgić, Ivan
  Telefon u ustanovi: 2404
  Prostorija: A125a
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: ivang@ffzg.hr
Hlubuček, Marina
  Telefon u ustanovi: 2274
  Prostorija: A129
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: marina.hlubucek@ffzg.hr
Jelušić, Ante
  Telefon u ustanovi: 2434
  Prostorija: A121
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: ante@ffzg.hr
Kladarić, Predrag Gjuro
  Telefon u ustanovi: 2034
  Prostorija: A129
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: gjuro@ffzg.hr
Šefer, Valentino
  Telefon u ustanovi: 2245
  Prostorija: A125C
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: vsefer@ffzg.hr
Tomislav, Volfand
  Telefon u ustanovi: 2434
  Prostorija: A121
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: tvolfand@ffzg.hr
Trupčević, Ratko
  Telefon u ustanovi: 2434
  Prostorija: A121
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: rtrupcev@ffzg.hr
Zagradišnik, Silvije
  Telefon u ustanovi: 2364
  Prostorija: A120
  Organizacijska jedinica: Služba za informatiku
  E-mail adresa: silvije.zagradisnik@ffzg.hr

Kućne telefonske brojeve zovite na 4092-000 do 4092-999.


Želite li pronaći:

- pročelnice / pročelnike odsjeka,
- tajnice,
- djelatnike knjižnice,
- službe Fakulteta,
- djelatnike Službe za informatiku ?

Upute za pretraživanje imenika

Mirka Mirkovića, virtualnog djelatnika Fonetike, mogli biste naći tako da upišete:

  1. njegovo ime: mirko ili
  2. prezime: mirković ili prezime bez dijakritika: mirkovic ili
  3. sobu: B312 ili B-312
  4. telefonski broj: 2456 ili
  5. naziv odsjeka: fonetika

Izmjene i dopune molimo prijaviti na imenik@ffzg.hr.